ONLINE igralnica za otroke
Brezplačna ONLINE igralnica, poteka kot videokonferenca s pomočjo orodja Google Meet. Zabavamo se 1 uro.
Naše online igralnice omogočajo pridobivanje znanj in veščin skozi igro, kar pri vas doma oziroma kjerkoli imate omogočen dostop do računalnika. Online igralnice so namenjene vsem, ki so željni znanja, igranja in druženja. Preizkušali bomo različne Brain Train miselno-gibalne igrice, ki vplivajo na motorični razvoj, kognitivni razvoj, osebnostni razvoj, emocionalni razvoj in socialno moralni razvoj otroka.
Na ONLINE delavnici se bodo otroci skozi igro učili:
- Sodelovanja,
- Logičnega razmišljanja,
- Urili sposobnosti javnega nastopa,
- Spoznavali sodobno tehnologijo in njihovo uporabnost.
Cilj igralnice:
Glavni cilj igralnice je, da se otroci zabavajo in sprostijo med vsemi obveznostmi. Tisto kar se naučijo pa pride sproti.
Komu je delavnica namenjena?
Igralnica je namenjena otrokom v starosti od 6 do 10 let. Število mest je omejeno na 10. V kolikor prijavljate več otrok z eno prijavo, v polju ‘Ime otroka’ imena otrok ločite z vejico.
Izvajalci igralnice:
Maja Vukša: je idejni in produktni vodja programa Brain Train, ki vpliva na celosten razvoj tako na motorični, kognitivni, osebnostni, čustveni kot tudi na socialno-moralni razvoj. Igralne kartice BrainTrain programa so razdeljene na različne starostne skupine, ki prepletajo področja igre, možganov in čustev.
Irena Žagar: je podjetnica, ki je svojo podjetniško pot pričela v StartUp Društvu Novo mestu. Vodi marketinško agencijo Cluekit in je ustanoviteljica podjetja CasualStuff, kjer se ukvarjajo s prodajo produktov, ki jih ustvarjajo skupaj z najmlajšimi. Z vključevanjem otrok v razvoj produktov, prenaša svojo znanje in izkušnje na mlajše rodove.
Kdaj in kje:
Igralnica poteka 1 uro, preko vašega računalnika, v udobju vašega doma. Povezavo do igralnice in natančne informacije vam delimo na mail po prijavi.
Želiš, da te o datumu ONLINE igralnice obvestimo? Prijavi se na naše novičke!
[contact-form-7 id=”1203″ title=”Delavnica prijava podjetništvo za otroke”]